.. proč Unifast solar s.r.o.?

Společnost Unifast solar s.r.o. vznikla jako dceřiná společnost firmy Unifast spol. s r.o., která byla založena v roce 2005 a na českém trhu tak působí již více než 18 let. Jejím původním zaměřením bylo protipožární zabezpečení a ochrana staveb. Později vznikly divize, specializující se na zajištění BOZP a požární ochranu, včetně revizní a kontrolní činnosti. Mezi významné reference mateřské společnosti patří velké průmyslové podniky a haly, logistická, kancelářská a nákupní centra, obchodní domy, aquaparky, továrny, nemocnice, hotelové komplexy, mezinárodní letiště, muzea a divadla, ale také bytové a rodinné domy po celé České republice.

V současné době využívá naše společnost svůj potenciál a nadstandardní vztahy s developery, správci budov i komplexů, k realizaci služeb, spojených s projektováním, dodávkou a aplikací tepelné izolace – především foukané izolace.

Samozřejmostí je zajištění komplexních služeb na klíč tak, jak jsou na ně naši zákazníci již po léta zvyklí. Tedy od přípravy nabídky, přes kvalitní technickou dokumentaci až po samotnou aplikaci. Zajistíme za Vás také nezbytnou komunikaci s projektanty a popř. i administrátory dotací včetně veškeré agendy spojené s rychlým získáním a vyplacením dotace. Ty zajišťujeme jak pro fyzické osoby, tak i pro firmy a společnosti všech velikostí včetně měst a obcí.

Společnost Unifast solar s. r.o. se zaměřuje zejména na rychlou aplikaci po objednání služeb. Právě spojení rychlé dodávky a kvalitní montáže s absencí zálohy, spolu s tradičně dlouhodobým působením na českém trhu, výborným zákaznickým hodnocením a přijatelnými cenami nabízí nadstandardní balík služeb, který naši zákazníci velice oceňují.

... tak proto Unifast solar s.r.o.!